menu

Mieszkanie dla singla. Gdynia

Mieszkanie młodego dynamicznego mężczyzny.

Projekt: Marta Meresińska, ITOdesign

2017

Salon

Wnętrze zostało urządzone w stylu skandynawskim. Utrzymane jest w ulubionej przez gospodarza kolorystyce – szarości i biele przełamane ciepłem drewna i mocnymi czarnymi akcentami. Wygodna narożna sofa zachęca do odpoczynku.

Aneks kuchenny

Szafki w kuchni zostały zaprojektowane do samego sufitu tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Znalazło się również miejsce dla drewnianego stołu malowanego na czarno.

Salon

Naturalne okładziny takie jak beton i cięte lica cegieł to ulubione materiały gospodarza. Całości dopełniają oszczędne dodatki, które podkreślają męski charakter całego mieszkania. – wysmakowane lampy oraz stolik kawowy z surowego drewna z fragmentem żywicy. Jedynym akcentem kolorystycznym we wnętrzu jest zieleń roślin i ciemnozielone poduszki.

Salon

Ze względu na niezbyt duży metraż trzeba było sprytnie umieścić w nim pojemne zabudowy unikając efektu przytłoczenia.

Łazienka

Utrzymana jest w stylu hamonizującym z całością mieszkania. Tutaj również ważne było przechowywanie, stąd szafki nad zabudową stelaża podtynkowego i blat z szafkami pod umywalką.

Łazienka

Tutaj również ukryta została, za jednym z frontów, pralka do zabudowy.

Łazienka

Mimo że łazienka jest malutka znalazło się miejsce na wygodny prysznic typu walk-in, z prawie niewidoczną szybą nie zmniejszającą optycznie pomieszczenia.

Łazienka

Białe płytki gładkie lub z fakturą oraz olbrzymie lustro sprzyjają zachowaniu wrażenia większej przestrzeni. Surowa lampa oddaje styl, jaki dominuje w całym domu.

Przedpokój

Funkcję przechowalniczą pełni więc w części dziennej szafa w holu.

Sypialnia

To azyl gospodarza. Utrzymana w minimalistycznym stylu ma być miejscem wyciszenia i odpoczynku.

Sypialnia

Jedynymi elementami dekoracyjnymi są: utrzymana w loftowym stylu półka z kilkoma bibelotami i plakaty oprawione i oparte o ścianę.

Sypialnia

Łóżko wypełnione poduszkami ustawione jest przy ścianie pokrytej tapetą ze zdjęciem brzozowego lasu, która również sprzyja uspokojeniu.

Sypialnia

Tutaj również znalazło się miejsce na pojemną szafę, która niejako wtapia się w ścianę.
KONTAKTADRES:
C.H. Manhattan
Aleja Grunwaldzka 82, IV p.
80-244 Gdańsk-Wrzeszcz
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
9.00-17.00
.


TELEFON:
506 605 200


EMAIL:
biuro@itodesign.pl